O nas


Ludzie z pasją

Stałe umowy serwisowe

Proponujemy naszym Klientom obsługę infrastruktury informatycznej na bazie Umowy Serwisowej z wykupionym pakietem godzin i gwarancją czasu reakcji

Asysta techniczna

Usługa umożliwia dostarczenie Klientowi wysokowykwalifikowanej kadry technicznej do realizacji poszczególnych projektów, odciążając w ten sposób działy IT

Oprogramowanie

Dział rozwoju oprogramowania CCA wspiera naszych Klientów, dostarczając specjalizowanych programistów, projektantów i analityków systemowych.

Bezpieczeństwo informacji

Właściwe składowanie, przetwarzanie i ochrona danych to jeden z ważniejszych priorytetów w procesie projektowania i utrzymania systemów informatycznych.

Doradztwo i wdrożenia

Systemy informatyczne w przedsiębiorstwie odpowiadają za większość procesów wewnętrznych i komunikacji firmy ze światem zewnętrznym.

Sieci

Nowoczesna, niezawodna i szybka infrastruktura komunikacyjna staje się obecnie podstawą funkcjonowania większości firm, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności.

Nasza misja

Sprawić, by nasi Klienci w pełni korzystali z możliwości jakie daje nowoczesna technologia. My znamy się na działaniach interaktywnych, a nasz Klient na specyfice swojej działalności. Tylko we współpracy możemy osiągnąć sukces. Od pierwszego kontaktu stajemy się nie tylko przewodnikiem i reprezentantem Klienta w sieci, ale i wspieramy Go naszą wiedzą i doświadczeniem; jesteśmy Jego doradcą, konsultantem i partnerem. Cel naszego Klienta jest naszym celem.Nasze zasady gry – gramy fair play

Zadowolenie Klienta / Zaufanie i współpraca / Uczciwość i rzetelność / Profesjonalizm / Doskonalenie i rozwój

Pomoc zdalna

Świadczymy usługi pomocy zdalnej przy użyciu programu TeamViewer. Dzięki pomocy zdalnej jesteśmy w stanie usunąć znaczną część typowych problemów ze sprzętem komputerowym. Klient przez cały czas widzi na swoim ekranie wszystkie czynności wykonywane przez serwisanta pomocy zdalnej. TeamViewer to bezpieczne rozwiązanie do zdalnej konserwacji. Twoje połączenia realizowane są poprzez w pełni zabezpieczone kanały danych z wymianą kluczy przy użyciu 1024-bitowego algorytmu RSA oraz 256-bitowego szyfrowania sesyjnego AES. W odróżnieniu od innych typowych programów na rynku TeamViewer zespala zdalną pomoc, zdalną konserwację, prezentację, pracę zespołową, komunikację internetową i VPN w jednej aplikacji.Łączymy się z dowolnymi komputerami podłączonymi do internetu.

Teoria + Praktyka = Doświadczenie Dlatego właśnie nie tylko nieustannie zdobywamy nową wiedzę ale, przede wszystkim, każdego dnia weryfikujemy jej przydatność wdrażając ją w postaci praktycznych rozwiązań. Dzięki temu możemy oferować usługi na najwyższym, najbardziej aktualnym poziomie. Jest wiele dróg dotarcia do konsumenta w sieci, a my znamy wszystkie z nich i w zależności od potrzeb Klienta, wybieramy te, które pozwolą nam osiągnąć sukces.

W technologii najważniejsi są... ludzie Trzon naszego zespołu jest niezmienny od momętu założenia firmy. Praca w zgranym zespole jest efektywna i przyjemna. Nasza wiedza i umiejętności stają się zasobem Klienta, umożliwiając pełne wykorzystanie szans jakie daje Internet. My wspomagamy Klientów w realizacji ich strategii biznesowych, a oni w zamian stają się członkami naszego zespołu.

Jesteśmy entuzjastami Internetu! Widzimy jego potencjał i możliwości, a co najważniejsze, wiemy jak je wykorzystać do realizacji konkretnych celów biznesowych. Od wielu lat stale obserwujemy rozwój nowych mediów - w tej branży nie da się inaczej. Zmiany następują z prędkością światła - każdy dzień przynosi nowe pomysły i możliwości. Nasza praca polega na tym, by wiedzieć jak odróżnić chwilowe mody od rozwiązań generujących trwałą korzyść dla naszych Klientów.

Prostota i Funkcjonalność

Świat zmieniającego się jutra

Administrator

Rekrutacja jest rozwiązaniem dla tych Klientów, którzy potrzebują specjalisty IT do stałej, długofalowej współpracy

Administrator

Specjaliści od IT preferują przede wszystkim kontakt emailowy. Pamiętaj, że developerzy otrzymują wiele maili rekrutacyjnych i to Twoim zadaniem jest, aby spośród nich się wyróżnić.

Administrator

Konkrety i jeszcze raz konkrety Branża IT rządzi się swoimi prawami tutaj informację o wynagrodzeniu podaje się na samym początku.