Background Image

nasza misja

Sprawić, by nasi Klienci w pełni korzystali z możliwości jakie daje nowoczesna technologia. My znamy się na działaniach interaktywnych, a nasz Klient na specyfice swojej działalności. Tylko we współpracy możemy osiągnąć sukces. Od pierwszego kontaktu stajemy się nie tylko przewodnikiem i reprezentantem Klienta w sieci, ale i wspieramy Go naszą wiedzą i doświadczeniem; jesteśmy Jego doradcą, konsultantem i partnerem. Cel naszego Klienta jest naszym celem.

usługi w ofercie

Bezpieczeństwo IT
Data Center
Administracja Serwerami
Doradztwo

Ludzie z pasją

Pic
Administrator
serwisiongroup
Pic
Bezpieczeństwo IT
serwisiongroup
Pic
Help Desk
serwisiongroup

Nasze zasady gry – gramy fair play

Zadowolenie Klienta / Zaufanie i współpraca / Uczciwość i rzetelność / Profesjonalizm / Doskonalenie i rozwój

Ludzie    Praca

 • Jesteśmy entuzjastami Internetu! Widzimy jego potencjał i możliwości, a co najważniejsze, wiemy jak je wykorzystać do realizacji konkretnych celów biznesowych. Od wielu lat stale obserwujemy rozwój nowych mediów - w tej branży nie da się inaczej. Zmiany następują z prędkością światła - każdy dzień przynosi nowe pomysły i możliwości. Nasza praca polega na tym, by wiedzieć jak odróżnić chwilowe mody od rozwiązań generujących trwałą korzyść dla naszych Klientów.

  Avatar
  Administrator
  serwisiongroup
 • Teoria + Praktyka = Doświadczenie Dlatego właśnie nie tylko nieustannie zdobywamy nową wiedzę ale, przede wszystkim, każdego dnia weryfikujemy jej przydatność wdrażając ją w postaci praktycznych rozwiązań. Dzięki temu możemy oferować usługi na najwyższym, najbardziej aktualnym poziomie. Jest wiele dróg dotarcia do konsumenta w sieci, a my znamy wszystkie z nich i w zależności od potrzeb Klienta, wybieramy te, które pozwolą nam osiągnąć sukces.

  Avatar
  Administrator
  serwisiongroup
 • W technologii najważniejsi są... ludzie Trzon naszego zespołu jest niezmienny od momętu założenia firmy. Praca w zgranym zespole jest efektywna i przyjemna. Nasza wiedza i umiejętności stają się zasobem Klienta, umożliwiając pełne wykorzystanie szans jakie daje Internet. My wspomagamy Klientów w realizacji ich strategii biznesowych, a oni w zamian stają się członkami naszego zespołu.

  Avatar
  Administrator
  serwisiongroup