Usługi


Help Desk

filter_none

Umowa serwisowa

W ramach podpisanej umowy serwisowej oferujemy naszym klientom pakiet godzin serwisowych ze stałą opłatą do wykorzystania na wszystko czego potrzebujesz.

folder_open

Kodeks postępowania

ITIL to Information Technology Infrastructure Library, co można przetłumaczyć na kodeks postępowania działów informatycznych. Jego pierwsza wersja powstała na zlecenie Brytyjskiego Rządu i zawierała zbiór zasad, wytycznych co do oferowania usług informatycznych.

person

Stała opieka IT

W ramach stałej opieki informatycznej nasi specjaliści są dostępni dla Twojej firmy 24 godziny na dobę. Przejmujemy pełną opiekę nad infrastrukturą informatyczną w firmie i dbamy o to, by Twoi pracownicy mogli pracować na komputerach wydajnie i bezawaryjnie.


Administrowanie serwerami

Serwery

Z każdego miejsca na świecie masz dostęp do najpotrzebniejszych plików i programów. Wystarczy, że kupisz serwer do Twojej firmy i nie zatrzyma Cię żadne ograniczenie. Support 24/7. Brak limitów i ograniczeń.Telefon

+48 507 505 796


Administrowanie serwerami

Wirtualizacja

Dzięki temu organizacje mogą podzielić na partycje jeden komputer fizyczny lub serwer, tworząc kilka maszyn wirtualnych. Maszyny wirtualne mogą niezależnie wchodzić w interakcje. Mogą mieć też zainstalowane różne systemy operacyjne i aplikacje, ale współużytkować zasoby jednego komputera-hosta.

Umowa 20 godzin

Opłata stała za 20 godzin do wykorzystania przez Firmę 1393,40 zł netto, każda następna godzina 90,00 zł netto. Dojazd do firmy w ciągu maksymalnie 4 godzin od zgłoszenia awarii.

Umowa 16 godzin

Opłata stała za 16 godzin do wykorzystania przez Firmę 1180,32 zł netto, każda następna godzina 90,00 zł netto. Dojazd do firmy maksymalnie w ciągu 6 godzin od zgłoszenia awarii.

Umowa 8 godzin

Opłata stała za 8 godzin do wykorzystania przez Firmę 622,96 zł netto, każda następna godzina 95 zł netto. Dojazd do firmy maksymalnie w ciągu 6 godzin od zgłoszenia awarii. Dojazd do placówki 15,00 zł.

Umowa 4 godziny

Opłata stała za 4 godziny do wykorzystania przez Firmę 311,48 zł netto, każda następna godzina 95 zł netto. Dojazd do firmy maksymalnie 8 godzin od zgłoszenia awarii. Dojazd do placówki 15,00 zł.

Małe i średnie firmy

Małe i średnie firmy Specjalna oferta dla małych i średnich firm , jeżeli w twojej firmie jest mniej niż 7 komputerów to możesz podpisać z nami umowę o współpracy bez stałych opłat. Praca od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00, w pozostałych godzinach płatne +50%. Każda godzina pracy serwisanta wynosi 100 zł netto. Dojazd do klienta 15,00 zł.

Bez limitu

Opłata stała bez limitu godzin do wykorzystania przez Firmę 3000,00 zł netto. Dojazd do firmy w ciągu maksymalnie 1 godziny od zgłoszenia awarii. Naszym Klientom zapewniamy wsparcie 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Bez opłaty za dojazd. Umowa na 12 miesięcy.

Doradztwo

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy pomagamy efektywnie wybrać odpowiednie rozwiązania informatyczne, doradzamy w zakresie możliwości konkretnych technologii i opłacalności ich wdrażania. Kompetencyjność naszej kadry umożliwia pełne przekazanie wiedzy w zakresie doradztwa i pomocy IT naszym klientom.

desktop_mac

Data Center

Zintegrowanie systemów informatycznych w jednym miejscu to nie tylko wygoda i większy komfort pracy, ale przede wszystkim możliwość zabezpieczenia sprawnego funkcjonowania usług oraz zabezpieczenia przetwarzanych danych. Korzyści z wykorzystania Data Center:
‌- bezpieczeństwo serwerów
‌- bezpieczeństwo informacji
‌- elastyczność
‌- oszczędności
‌- stały dostęp
‌- redundancja podstawowych systemów

devices

Administracja Serwerami

Skonfigurujemy serwer, zgodnie z Twoimi potrzebami – przygotujemy i zainstalujemy niezbędne oprogramowanie. Celem zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, monitorujemy działanie serwerów całą dobę. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz gwarantujemy krótki czas reakcji i naprawy. Zapewniamy profesjonalną opiekę i nadzór nad serwerami działającymi w oparciu o systemy Linux, Windows Server. Oferujemy stworzenie od podstaw infrastruktury serwerowej, systemy firewallowe, a także możliwość podłączenia do automatycznego systemu backupu danych. Obsługiwane przez nas systemy są monitorowane 24h na dobę z trybem natychmiastowej reakcji na ewentualną awarię. Poprzez powierzenie nam administracji serwerami nasi Klienci mogą spokojnie skoncentrować się na wykonywaniu własnej działalności. Dzięki nam mają bowiem pewność, że wszystkie ich cenne dane i/lub sprzęt znajdują się pod opieką doświadczonych profesjonalistów.